مشاوره مالیاتی واصلاح حساب

مشاوره مالیاتی واصلاح حساب2019-03-03T12:14:03+03:30

اصلاح حساب و مشاوره مالیاتی: یکی از خدمات بیلان محاسب ژیهات ، ارائه ی مشاوره مالیاتی  و اصلاح رویه و حسابهای حسابداری به مشتریان محترم می باشد و اگر تمایل به استفاده از این مشاوره دارید، فقط کافی است که از طریق شماره های موجود در سایت، با ما تماس بگیرید و اطلاعات تکمیلی را دریافت کنید. از آنجایی که اهمیت و ضرورت رسیدگی به وضعیت مالی کسب و کارهای مختلف بسیار واضح و روشن است و ایجاد نظم و انضباط مالی در هر شغل خصوصی یا دولتی از اهمیت زیادی برخوردار بوده و از سوی دیگر پرداخت مالیات نیز یکی از مهم ترین دغدغه های اشخاص حقیقی و حقوقی است که به صورت قانونی در کشور ایران مشغول به فعالیت هستند، متخصصان مالی بیلان حاسب ژیهات برای ارائه ی اطلاعات و راهنمایی های لازم در کنار شما خواهند بود. از جمله فوایدی که بهره مندی از این مشاوره مالی و مالیاتی برای صاحبان محترم مشاغل خواهد داشت، می توانیم به این نکته اشاره داشته باشیم که در دنیای پر رقابت امروز به هر میزانی که شما از اطلاعات کاملتر و صحیح تر برخوردار باشید، می توانید با اطمینان خاطر بیشتری به فعالیت بپردازید و در امور مختلف مربوط به کسب و کار خود، با درایت و دقت بیشتری عمل کنید. مشاوره مالیاتی به شما این فرصت را می دهد تا اطلاعات صحیح و قابل اعتماد را از کسانی که در این حوزه دارای تجربه، سابقه و دانش کافی هستند، دریافت کنید و مورد استفاده قرار بدهید.


خدمات مشاوره مالیاتی موسسه حسابداری بیلان محاسب ژیهاتImage result for ‫اصلاح حساب و مشاوره مالیاتی‬‎

 • خدمات مشاوره مالیاتی در کلیه زمینه های مالیاتی و ارائه راهکارهای کاربردی مالیاتی
 • مشاوره مالیاتی در خصوص چگونگی برقراری کنترل های داخلی در واحد تجاری
 • بودجه بندی و ارائه بهترین راهکار جهت استفاده اثربخش و کارا همراه با صرفه اقتصادی از منابع
 • مشاوره مالیاتی در خصوص تامین مالی واحد تجاری از طریق منابع داخل و خارج واحد تجاری
 • خدمات مشاوره مدیریت در خصوص ایجاد ساختار سازمانی، هویت سازمانی و ارائه راهکارهای مناسب در خصوص افزایش درآمد واحدهای تجاری

فواید استفاده از مشاوره مالیاتی

همانطور که گفتیم مهم ترین مزایای استفاده از این مشاوره، افزایش آگاهی صاحبان مشاغل و اشخاص حقوقی و حقیقی نسبت به آخرین قوانین مالیاتی و بخشنامه های سازمان امور مالیاتی و چگونگی انجام روند پرداخت مالیات و امور مالی مرتبط با کسب و کارشان می باشد. آگاهی از قوانینی که در این زمینه وجود دارد باعث می شوید تا بتوان فعالیت قانونی را به گونه ای ادامه داد که متضرر نشد؛ زیرا معمولا بسیاری از جرایم پیش آمده به دلیل نا آگاهی از قوانین مربوطه می باشد.


خدمات اصلاح حساب موسسه حسابداری بیلان محاسب ژیهات

اصلاح حساب‌ها چیست؟

برخی از مؤسسات و شرکت‌ها در طول سال یا دوره مالی در چرخه عملیات حسابداری خود( به شرح ذیل) دارایی یکسری ایرادات و نواقص می باشند.که این موسسه افتخار دارد با دارابودن کادری مجرب ومتعهد ایردات ونولقص موجودرا رفع ورویه های درست ومفید رادرچرخه عملیات حسابداری شرکتها به اجرا دربیاورد.

 

 • اصلاح چرخه فعالیت واحد تجاری
 • اصلاحات کدینگ و تعریف سرفصل‌های حسابداریImage result for ‫اصلاح حساب و مشاوره مالیاتی‬‎
 • اصلاح مغایرت موجود بین کلیه حساب‌ها و رسیدن به مانده‌های واقعی و تغییرات طبقه‌بندی حساب‌های با مانده خلاف ماهیت
 • اصلاح مغایرت حساب‌های نقد و بانک (بانک‌ها، سپرده‌ها، تنخواه‌ها) و همچنین مانده تسهیلات دریافتی و پرداختی به تفکیک اصل‌وفرع و اصلاح فرم‌ها و نحوه نگهداری حساب‌های مذکور
 • اصلاح کدینگ کالا و محصولات انبار و مواد اولیه و گردش‌های تولید و چرخه مواد و کالا و محصولات
 • اصلاح سیستم‌های خریدوفروش کالا، محصولات و خدمات ارائه‌شده و اصلاح فرم‌ها و گزارشات مربوطه
 • اصلاح مغایرت و اختلاف حساب شرکا و طرف حساب‌های شرکت جهت شرکت‌های در حال انحلال
 • اصلاح مانده‌حساب‌های پرداختنی و دریافتنی مربوط به پرسنل و اصلاح نحوه نگهداری و فرم‌های مربوط به حقوق و دستمزد پرسنل

جهت مشاوره رایگان میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر در تماس باشید:

تلفـن:  ۰۲۱۶۶۵۵۳۰۶۱

همراه: ۰۹۱۲۳۰۲۶۱۳۷

فکس:  ۰۲۱۶۶۵۵۳۰۶۱

ایمیل: bilanmohaseb.tax@gmail.com