موسسه حسابداری

موسسه حسابداری2019-03-02T12:04:02+03:30

موسسه حسابداری بیلان محاسب ژیهات با شماره ثبت ۴۶۱۸۱ در اداره ثبت شهر تهران به ثبت رسیده است که با تکیه بر توانایی و تجربه مدیران و همکاران خود بعنوان موسسه ای نو ظهور ، متخصص و معتبر در تهران به شمار میرود، بیلان محاسب ژیهات از ابتدای فعالیت تاکنون پروژه های مالی و مالیاتی بسیاری را به نحوه مطلوب به اتمام رسانده و نام خود را بیش از پیش بر سر زبان ها انداخته است.


موسسه حسابداری  بیلان محاسب ژیهات با ایجاد تیمی متشکل از منابع انسانی جوان ، مسلط و کارآمد به مسائل روز حسابداری و با پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای ارائه دهنده صفر تا صد خدمات حسابداری ، خدمات مالیاتی ، خدمات حسابرسی ، ثبت شرکت و … می باشد.

همچنین لازم به ذکر است ، خدمات موسسه حسابداری  بیلان محاسب ژیهات به موارد مذکور خلاصه نمی شود،  بیلان محاسب ژیهات با ارائه خدمات نوینی همچون حسابدار کمک و مشاوره تلفنی – اینترنتی رضایت مشتری را سر لوح اهداف و آرمانهای خود قرار داده است.

از دید ما رضایت مشتری فقط به موارد مذکور نباید ختم شود، ما رضایت مشتری را  کیفیت ، امنیت اطلاعات ، هزینه پایین و متعارف ، پشتیبانی به موقع ، تضمین تعهدات، در دسترس بودن و مشاوره در همه ی امور مالی و ثبتی می دانیم و این موارد را هم در قرارداد خود به وضوح اشاره می نماییم.

امروزه با توجه به تغییرات قابل توجه قوانین مالیاتی کشور، بنگاه های اقتصادی به هیچ عنوان نباید با یک واحد حسابداری سطح ضعیف و یا متوسط از این مسائل روز مالیاتی غافل شوند که بدیهی است میتواند تبعات سنگین و جبران ناپذیری به شرکت وارد نموده که مسلما این تبعات آینده تداوم فعالیت شرکت را تحت شعاع قرار میدهد.


یک نگاه اجمالی به خدمات موسسه حسابداری بیلان محاسب ژیهات

 1. اعزام نیرو در سطوح مختلف اعم از حسابدار ، حسابدار ارشد ، رئیس حسابداری ، مدیر مالی
 2. مشاوره مالی و مالیاتی حضوری و تلفنی در کلیه امور حسابداری ، مالیاتی ، حسابرسی و ثبتی به همراه آموزش
 3. تهیه و ارسال لیست گزارشات فصلی ( ماده ۱۶۹ )
 4. تهیه و تنظیم اظهارنامه ارزش افزوده
 5. تهیه و تنظیم اظهارنامه عملکرد
 6. محاسبه و ارسال لیست بیمه و مالیات حقوق
 7. مغایرت گیری در سریع ترین زمان
 8. اجرای عملیات اصلاح حساب و کاهش مالیات و جرائم
 9. تهیه گزارش حسابرسی و صورتهای مالی و انواع گزارشات مدیریت و حسابداری
 10. تهیه انواع لوایح دفاعیه از عملکرد جهت ارائه به هیئت ها
 11. استقرار سیستم و کدینگ حسابداری
 12. و …

تفاوت موسسه حسابداری بیلان محاسب ژیهات

 •  تضمین تعهدات: عقد قرارداد با شخص حقوقی معتبر که خیال مشتری از همه جهات راحت می شود.
 • هزینه پایین : رضایت مشتری.
 • پشتیبانی مداوم: پیگیری مستمر کلیه عملیات توسط شرکا.
 • هم فکری: دسترسی همیشگی مشتری و حسابداران اعزامی به مدیران موسسه جهت تصمیم گیری کلیه امور مالی و مالیاتی.
 • حضور پر قدرت: حضور شرکا در هیئت های حل اختلاف.
 • تجربه بالا: موسسه حسابداری بیلان محاسب ژیهات با هشت سال سابقه درخشان و مدیران با سابقه بالای ۱۶ سال و حضور در انواع هیئت های حل اختلاف مالیاتی تیمی مجرب در این حرفه گرده هم آورده است.
 • سایر: ما خود را متعهد به مسئولیت پذیری در قبال مشتری ، التزام به کیفیت ، حضور فعال در هیئت ها ، برخورداری از روابط استراتژیک با ارگانهای مالیاتی ، نگاه هوشمندانه به تغییرات قانون مالیات های مستقیم و قانون تجارت  و … میدانیم.

که در نتیجه:

 • کاهش بار مالیاتی
 • ایجاد شناخت کامل مدیریت از شرایط گذشته حال و آینده بنگاه اقتصادی خود
 • جلو گیری از افراط در هزینه
 • سرمایه گذاری پر بار و توسعه رشد اقتصادی

 برای مشتریان به ارمغان می آورد.

برتری موسسه حسابداری بیلان محاسب ژیهات

هیچ موقع فراموش نکنید حسابداری با توجه به اهمیت موضوع و  شرایط کنونی اقتصادی و اداری یکی از حرفه های پیچیده در ایران می باشد که به هیچ عنوان نمی توان فقط با تئوری قوی به نحوه احسن آن را پیش برد.  به همین علت موسسه حسابداری بیلان محاسب ژیهات

اولویت جذب منابع انسانی خود را همیشه سوابق همزمان حسابداری و حسابرسی قرار داده تا نیروی مالی اعزامی به شرکت های طرف قرارداد با دید کامل به مباحث مالیاتی که مهمترین جستار در حسابداری می باشد، بپردازند.


جمع بندی

موسسه حسابداری عبارت اند از مجموعه ای از بهترین حسابداران مجرب که با هم گروهی تشکیل داده و در همه مسائل حسابداری ، کار را بصورت تخصصی انجام می دهند و برای هر پروژه مالیاتی تشکیل جلسه داده می شود که حسابداران رسمی موسسه ، نظر خود را در مورد پروژه ارائه و به بررسی همه جوانب و موانع پروژه به صورت جداگانه می پردازند و در نهایت با انتخاب بهترین و سریع ترین روش استارت پروژه زده می شود و تا انتهای پروژه با پشتیبانی و حمایت از مشتری همیشه همراه آنها خواهد ماند با این وجود با بستن یک قرارداد مطمئن و کم هزینه با یک موسسه حسابداری رسمی برای همیشه بیم از مشکلات احتمالی مسائل حسابداری ، مالیاتی ، حسابرسی ، ثبت شرکت و …  را به فراموشی بسپارید … و در نتیجه با شناخت کامل از شرایط گذشته حال و آینده بنگاه اقتصادی مطمئنا مدیریت با تصمیم گیری های اصولی میتواند شرایط رشد سالم وضعیت اقتصادی شرکت را ایجاد نماید.